15 травня RAU-вебінар “Карантин – тимчасово, інтернет-продажі – назавжди”

15 травня Асоціація рітейлерів України проведе онлайн-зустріч, спікерами якої виступлять Іван Дубнов – СЕО Omnicore, Андрій Логвін – СЕО і співзасновник kasta.ua. Модератором виступить Ігор Стольницький – СЕО Хорошоп.

Цей текст доступний також російською мовою

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції “Карантин – тимчасово, інтернет-продажі – назавжди. Алгоритми для успішного запуску онлайн-бізнесу та управління після запуску для офлайн-рітейлерів”.

  • Дата: 15 травня
  • Час: 11:30 — 12:30

* Участь безкоштовна.

Теми онлайн-зустрічі:

1. Швидкий старт онлайн продажів: робота з маркетплейсами md-fashion.com.ua і kasta.ua

2. Запуск свого інтернет-бізнесу:

  • створення сайту: з нуля чи на готовій платформі?
  • етапи запуску онлайн-бізнесу і труднощі, з якими можливо доведеться зіткнутися
  • операційне управління після запуску і маркетингове просування

3. Цікаві кейси і статистика продажів рітейл-компаній, які успішно стартували або виросли в кризу.

Спікери:

Іван Дубнов, СЕО Omnicore

З 2016 року заснував і с тих пір очолює компанію. Omnicore реалізовує комплексний розвиток інтернет бізнесу для офлайн рiтейлерiв, виконуючи розробку платформ, управління IT, маркетингову та операційну діяльностей, включаючи підготовку контенту.

Команда також управляє онлайн-бiзнесами найбiльших рітейл груп в Украïнi – Ultra Shop, MD Fashion, Puma Украïна, Saks85, New Balance Украïна, Kameron та iн. У компанії працює більше 180 чоловік.

Андрій Логвін, СЕО и співзасновник kasta.ua

У 2010 році Андрій очолив стартап-проект – modnaKasta. У 2018 році трансформували початкову бізнес-модель Flash sales в повноцінний маркетплейс, а також продовжують активно розвивати спектр додаткових сервісів для клієнтів і партнерів: KastaPay (моментальне повернення ДС), KastaPost (послуга доставки і примірки у відділеннях), KastaHUB (платформа для взаємодії з постачальниками) і KastaProduction (виробництво фото і відео контенту).

Модератор:

Ігор Стольницький, СЕО Хорошоп

З 2014 року заснував і очолює компанію.

Хорошоп – це платформа для створення інтернет-магазинів. Містить в собі функції, необхідні для швидкого запуску і стрімкого розвитку інтернет-магазину. Серед успiшно запущених проектiв Prostor, MasterZoo, Voronin та iнші.

 

  • Дата: 15 травня
  • Час: 11:30 — 12:30

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua)