21 квітня RAU вебінар “Як думати далі, ніж до кінця карантину”

21 квітня Асоціація рітейлерів України проведе онлайн-зустріч, спікерами якої виступлять комерційний директор підрозділу Property Management Dragon Capital Наталія Кравець, директор відділу оренди ЦУМ Київ Галина Закревська, керуючий партнер Watcom Ірина Седухіна, CEO ARGO Павло Савчук та операційний директор Цитрус Олександр Чистяков. Модератор вебінару – керуючий директор ТРЦ Dream Town Роман Ємець.

Цей текст доступний також російською мовою

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції “Як думати далі, ніж до кінця карантину”.

  • Дата: 21 квітня
  • Час: 16:00 — 17:30

*Участь безкоштовна.


Теми онлайн-зустрічі:

  • Як скоро вийдемо з кризи, якщо відкриємося в травні? А якщо – в червні?
  • Який відсоток падіння товарооборотів ви очікуєте після повернення до діяльності
  • Чи працюють онлайн-продажі так, як ви очікували або гірше/краще
  • Чи такий страшний онлайн для традиційного рітейлу чи у нього є обсяг вище якого він “не стрибне”
  • Як використовувати цю кризу, щоб стати сильнішими

Спікери:

Наталія Кравець-комерційний директор підрозділу Property Management, Dragon Capital

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. З 2015 року Dragon Capital є активним інвестором у секторі комерційної нерухомості, демонструючи особливу зацікавленість до якісних введених в експлуатацію об’єктів.

Сьогодні під управлінням Dragon Capital знаходяться 300 000 кв. м складських площ та понад 300 000 кв. м офісних та торгових площ як в Києві, так і в регіонах, що робить Dragon Capital одним з найбільших інвесторів на ринку нерухомості України з диверсифікованим за сектором та розташуванням портфелем активів.

Галина Закревська – директор відділу оренди ЦУМ

ЦУМ Київ – перший і єдиний торговий об’єкт формату department store в Україні, який розташований в самому центрі Києва за адресою Хрещатик, 38. Загальна площа об’єкта становить 45 000 кв. м, Орендна площа – 23 500 кв. м.

Сьогодні сучасний і прогресивний універмаг є провідним fashion рітейлером. Власна закупівля ЦУМ становить близько 150 провідних світових брендів: Jimmy Choo, Versace, Giorgio Armani, Isabel Marant, Diane von Furstenberg та інші. У ЦУМ представлено понад 1000 відомих міжнародних брендів у орендарів – Dolce&Gabbana, Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Escada, Luisa Spagnoli, Laurel. У 2019 році на сьомому поверсі відкрився головний преміальний кінотеатр столиці – Multiplex в ЦУМ. До уваги гостей представлено п’ять кінозалів класу “Люкс” з сучасним обладнанням. Вишуканий хол кінотеатру проектувало бюро Mono architects.

Ірина Седухина – керуючий партнер двох філій компанії Watcom Україна і Казахстан

Watcom – лідер і експерт в області аналітики потоків відвідувачів. Група компаній Watcom – інтегратор передових технологій і рішень, спрямованих на підвищення ефективності бізнесу торгових центрів і рітейлу. Компанія є лідером і експертом в області аналізу відвідувальних потоків з 1999 року.

Ірина з 2019 року – зовнішній керуючий партнер філій Watcom в Казахстані та Україні. Серед клієнтів: МЕГА, IKEA, Метрополіс Афи молл, Авіапарк, Охотний ряд, Vegas, Океанія, Саларіс, Рів’єра та інші. З рітейлу: Ельдорадо, М Відео, Локсітан, Yves Rocher, Мегафон, Білайн, МТС та інші.

Павло Савчук – CEO ARGO

Компанія ARGO створена в 1991 році. Перший магазин мережі Lee & Wrangler відкритий в Києві в 1992 році, пізніше ARGO виводила на український ринок бренди Reebok, United Colors of Benetton і Leather Palace. Зараз торгова мережа розвиває більше 22-х мультибрендових і монобрендових форматів. На початок 2019 року мережа налічувала 44 магазини в Києві, Борисполі, Одесі, Харкові та Львові.

Компанія представляє в Україні світові бренди Mango, Hummel, KVL, Benetton, Parfois, Orsay, Penti, Desigual, Piazza Italia, Liu Jo, Lee Cooper, Scotch & Soda, Vila, Vero Moda, Timeout, Jack & Jones, OVS Kids, Only, Only & Sons.

Олександр Чистяков – операційний директор Цитрус

Цитрус – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні. Працює з 2000 року. Включає провідний інтернет-магазин citrus.ua і мережу з більш ніж 60-ти магазинів, які працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку.

Цитрус розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів і пунктів прокату електротранспорту, а також освітні простори ЦеХАБ і Цитрус академію у флагманських магазинах мережі.

Модератор:

Роман Ємець – директор ТРЦ Dream Town, сертифікований керуючий торговими центрами (Сертифікат Міжнародної Ради ТРЦ, США).

Загальна площа ТРЦ Dream Town становить 162 000 кв. м, орендна — 95 000 кв. м. Навесні 2019 року співвласники ТРЦ Dream Town оголосили про початок масштабної реновації та ребредингу торгово-розважального центру. Ребрендингом займається Banda – провідна креативна агенція України. За реконцепцію відповідають міжнародні консультанти.

  • Дата: 21 квітня
  • Час:16:00 — 17:30

*Участь безкоштовна.

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua)