Підсумки RAU-вебінар «ЕКО тренди в рітейлі» (відео)

Асоціації рітейлерів України провела вебінар, присвячений впровадженню екологічних ініціатив в маркетингові кампанії брендів. Розповідаємо деталі з заходу та представляємо повний запис події.

Цей текст доступний також російською мовою

Вебінар відбувся 6 квітня в Zoom. Своїм досвідом поділилися експерти компаній Епіцентр, Arricano, WOG і Checkbox. Модератором заходу виступила Олена Обухівська, директор із комунікацій Arricano Real Estate – девелоперської компанії, в портфелі якої чотири ТРЦ: РайON (Київ), Проспект (Київ), ТРК Сонячна Галерея (Кривий Ріг), ТРК City Mall (Запоріжжя).

Першим спікером програми стала Юлія Чудновець, PR-директор групи компаній Епіцентр. Вона виступила з презентацією “Як монетизувати екологічні проекти компанії”, в рамках якої розповіла, як із допомогою еко-проектів привернути увагу споживачів та збільшити продажі. Також вона поділилася досвідом впровадження енергозберігаючих технологій для мережевого рітейлу та фінансової мотивації всередині компанії за збір сировини для вторинної переробки.

Після неї слово взяв Андрій Сухов, співзасновник Checkbox, який розповів про фіскальний чек з точки зору екології. Він детально розкрив, що таке програмна каса, як менше витрачати на фіскалізацію та як працює електронний чек. Також він поділився успішними кейсами впровадження фіскальних чеків в рітейлі.

Ще одним спікером вебінару стала Олена Осипчук, директор з корпоративної комунікації WOG. Темою її докладу стала еко-платформа «До природи з добром», яку компанія WOG запустила наприкінці 2020 року. В рамках еко-платформи стартувало три проекти –  сортування сміття на АЗК, переробка кавової гущі та заміна пластикових трубочок для напоїв на еко-варіант, і збір відпрацьованих батарейок та їх відправка на переробку на завод у Румунію. Також Олена поділилася планами проекту на 2021 рік. Зокрема, WOG планує у співпраці з BOS розширення проекту з переробки кавової гущі та запуск виробництва еко-кришечок для горнят. Також готуються до випуску екологічні стаканчики.

Представляємо повний запис RAU-вебінару:

Читайте також –

Підсумки workshop RAU SMM&PR DAY – у партнерстві RAU і Prcom