6 квітня RAU проводить вебінар “Час виживати. Як скоротити витрати та зберегти команду”

6 квітня Асоціація рітейлерів України проведе онлайн-зустріч, спікерами якої виступлять CEO мережі магазинів Антошка Вадим Орлов, СЕО Мультиплекс-Холдинг Роман Романчук, генеральний директор ГК Union Group Леонід Погребняк та співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно Дмитро Деркач. Модератор вебінару – голова правління Асоціації рітейлерів України Андрій Жук.

Цей текст доступний також російською мовою

Запрошуємо взяти участь у вебінарі “Час виживати. Як скоротити витрати та зберегти команду”. Попередня реєстрація обов’язкова!

Зареєструватися на вебінар

Теми онлайн-зустрічі:

  • Як оплачують вимушений простій офісним працівникам та лінійному персоналу
  • Чи є скорочення. Якщо ні, то як вдалося їх уникнути
  • Як підтримується комунікація з командою
  • Яким буде ринок праці після карантину. Як вплине на ринок праці повернення “заробітчан” в Україну
  • Питання аудиторії

Спікери:

Вадим Орлов – CEO мережі магазинів Антошка

Мережа магазинів Антошка входить до складу RedHead Family Corporation і налічує більше 40 магазинів в 17-ти містах України. Перший магазин Антошка був відкритий в Одесі в 1997 році. До складу мережі входить також магазин іграшок Казка Нова в Києві. Унікальність формату мережі Антошка для України – наявність трьох ключових категорій товарів: харчування та догляд за дитиною (Baby care), іграшки (Fun), перукарня та одягу та взуття (Fashion).

Роман Романчук – СЕО Мультиплекс-Холдинг

Multiplex — мережа багатозальних кінотеатрів, заснована в 2003 році, лідер українського ринку кінопрокату. Кінотеатри мережі представлені в 16-ти містах країни: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі, Маріуполі, Чернівцях, Полтаві, Луцьку та Черкасах.

Multiplex – це найбільша мережа кінотеатрів України, її команда – це 1500 працівників, які працюють в 27-ми кінотеатрах.

Леонід Погребняк – генеральний директор ГК Union Group.

ГК Union Group – багатопрофільна українська група компаній, що здійснює діяльність в ювелірному і торгово-ломбардному напрямках. До складу групи компаній входять: Золотий Вік, Золота Країна, Срібна Країна, Brilliant, Dominan», Ломбард «Партнер» і «ТехноSale». Заснована в 2018 році в Запоріжжі.

Бізнес представлений у всіх регіонах України і включає роботу торгових точок і e-commerce-напрямок, забезпечуючи робочими місцями понад 2000 співробітників.

Дмитро Деркач — співвласник мережі кінотеатрів Планета Кіно.

Планета Кіно  – мережа кінотеатрівв Україні. По всій Україні налічує 9 кінотеатрів, разом в яких розміщується 59 екранів. У Планеті Кіно 5 кінозалів з технологією IMAX, 5 кінозалів 4DX, три кіноресторана RE’LUX. Перший кінотеатр мережі відкрили у Києві 2008 року.

У 2015 році відкрили перший кіномаркет: супермаркет попкорну.

Модератор:

Андрій Жук – співзасновник і голова правління Асоціації рітейлерів України, YouTube-блогер, ведучий програми “За рамками рітейлу”.

Має близько 15 років досвіду роботи в рітейлі і девелопменті. У 2005-09 роках очолював департамент оренди групи Амстор. У 2009-17 роках очолював мережу ювелірних супермаркетів Укрзолото. У 2013 році став співзасновником і відтоді входить до складу правління Асоціації рітейлерів України.

Зареєструватися на вебінар

  • Дата: 6 квітня
  • Час: 11:00 — 12:30

*Участь безкоштовна.

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua)