13 травня RAU-вебінар “Оренда та трудові відносини на період карантину: Як не втратити бізнес? Онлайн-допомога від провідних фахівців”

13 травня Асоціація рітейлерів України проведе онлайн-зустріч, спікерами якої виступлять Олександра Федотова – партнер, адвокат, к.ю.н., голова практики нерухомості та будівництва ADER HABER, Тетяна Іванович – радник, адвокат, голова практики трудового права ADER HABER, Тетяна Пономарьова – провідний юрист Аdidas Україна та Мирослав Гнидка – керівник юридичного департаменту групи компаній MERX. Модератор – Юрій Петренко – керуючий партнер ADER HABER, заслужений юрист України, адвокат.

Цей текст доступний також російською мовою

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції “Оренда та трудові відносини на період карантину: Як не втратити бізнес? Онлайн-допомога від провідних фахівців”

 • Дата: 13 травня
 • Час: 12:00 — 13:00

*Участь безкоштовна.

Теми онлайн-зустрічі:

1. Обов’язки роботодавців в умовах карантину та карантин підприємств

 • про посилену гігієну робочих місць, забезпечення працівників ЗІЗ, вимірювання температури, обмеження по кількості працівників і т.д.

2. Звільнення від орендної плати на період карантину:

 • законодавчі підстави (форс-мажор, припинення зобов’язань через неможливість виконання, істотна зміна обставин, ч. 6 ст. 762 Цивільного кодексу України й антикризові закони);
 • умови для звільнення;
 • судові перспективи.

3. Зменшення орендної плати на період карантину:

 • законодавчі підстави (істотна зміна обставин, ч. 4 ст. 762 ЦКУ й антикризові закони (в тому числі зміни закону про бюджет);
 • умови для зменшення;
 • судові перспективи.

4. Що з комунальними і сервісними платіжками на період карантину?

5. Якщо була передоплата за карантинні місяці, чи можна повернути?

Спікери:

Олександра Федотова – партнер, адвокат, к.ю.н., голова практики нерухомості та будівництва ADER HABER

ADER HABER — провідна юридична фірма, яка з 2006 року працює на юридичному ринку України та завоювала репутацію надійного юридичного партнера для провідних міжнародних і національних компаній. Серед клієнтів компанії: Merx, Dragon Capital, Епіцентр, British American Tobacco, Inditex, УкрАвто, Велика Кишеня та інші.

Вже третій рік поспіль ADER HABER є екслюзивним юридичним радником Асоціації рітейлерів України.

ADER HABER надає послуги повного спектру та є визнаним лідером у сфері рітейлу.

Тетяна Пономарьова – провідний юрист Adidas Україна

Adidas — німецька компанія, один зі світових лідерів виробництва спортивних товарів. Заснована в 1924 році братами Дасслерами як «Dassler». Сучасна назва з’явилася у 1948 році.

В Україні компанія працює з 1996 року і є одним із найбільших гравців на ринку спортивного одягу. Adidas Україна відповідає за просування і поширення на території країни брендів adidas, Reebok.

 

Тетяна Іванович – радник, адвокат, голова практики трудового права ADER HABER

ADER HABER — провідна юридична фірма, яка з 2006 року працює на юридичному ринку України та завоювала репутацію надійного юридичного партнера для провідних міжнародних і національних компаній. Серед клієнтів компанії: Merx, Dragon Capital, Епіцентр, British American Tobacco, Inditex, УкрАвто, Велика Кишеня та інші.

 

Мирослав Гнидка – керівник юридичного департаменту групи компаній MERX

MERX – була заснована 1993 році як меблева компанія та закріпила чіткі позиції лідера меблевої індустрії з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках.  Проте на сьогодні компанія вже являється лідером в іншій галузі – це сфера нерухомості. MERX є власником і девелопером різноманітних об’єктів комерційної нерухомості – логістичних комплексів, торгівельних центрів, спортивних комплексів, офісних та бізнес центрів. В останні роки активно проводить політику M&A, шляхом викупу комерційної нерухомості та займає одні з лідируючих позицій на ринку нерухомості в Україні.

В 2019 році Група компаній MERX стала найбільшим покупцем комерційної нерухомості у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Крім придбання нерухомості компанія здійснює власне будівництво та щорічно вводить в експлуатацію десятки тисяч квадратних метрів житлової та комерційної нерухомості.

Модератор

Юрій Петренко – керуючий партнер ADER HABER, заслужений юрист України, адвокат

ADER HABER – команда експертів, яка з 2006 року працює на юридичному ринку України та завоювала репутацію надійного юридичного партнера для провідних міжнародних і національних компаній.

Основним профілем роботи компанії є надання юридичних послуг і комплексних бізнес-рішень для компаній у сфері Retail & FMCG, будівництва і нерухомості, промисловості та інфраструктури, а також сільського господарства, ТМТ і фінансового сектора. Клієнтами ADER HABER є провідні національні та міжнародні компанії: British American Tobacco, Inditex Group, Coca-Cola, Nestle, Dragon Capital, Fudmerezha (TM “Velyka Kyshenia”), Merx, Borjomi, WOG, AVK Company, Vodafone, Metlife, Alfa Bank, Ukrsotsbank, Credit Agricole Bank, Piraeus Bank, Raiffeisen Bank Aval, Cardif BNP Paribas Group, Deposit Guarantee Fund, UKRAVTO Corporation, DTEK, I&U Group.

 • Дата: 13 травня
 • Час: 12:00 — 13:00

*Участь безкоштовна.

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua)