10 квітня RAU-вебінар “Комунікація рітейлера зі співробітниками і клієнтами в умовах пандемії. Виходимо з кризи лідером!”

10 квітня Асоціація рітейлерів України проведе онлайн-зустріч, спікерами якої виступлять Голова PR-департаменту “Брокард-Україна” Катерина Гуленок, директорка з комунікацій проєкту Всі. Свої Тетяна Фіщук, директорка з маркетингу City Capital Group Тетяна Дадочкіна та керівниця маркетингу та роздрібних продажів SOVA Анна Коваль. Модератор вебінару – керуюча партнерка агентства prcom Олена Яковенко.

Цей текст доступний також російською мовою

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції “Комунікація рітейлера зі співробітниками та клієнтами в умовах пандемії. Виходимо з кризи лідером!”. Попередня реєстрація обов’язкова!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР

Теми онлайн-зустрічі:

  • Маркетинг в кризу: піти в підпілля і мовчати чи бути на зв’язку зі споживачем?
  • Що робити брендам, щоб заробити репутаційні бали і вийти з ситуації переможцем?
  • Головні правила здорової комунікації.
  • Внутрішній піар: повідомляємо неприємні новини і непопулярні рішення.
  • Питання аудиторії.

Спікери:

Тетяна Дадочкіна, директорка з маркетингу City Capital Group (Арт-завод Платформа, маркет-молл Даринок, Баzar на Лісовій)

City Capital Group була заснована в 2007 році. Компанія займається девелопментом, будівництвом, управлінням і продажами проєктів в Україні. Активи компанії в основному розміщуються в Києві та Київському регіоні. Основні проєкти City Capital Group: Арт-завод Платформа, маркет-молл Даринок, Баzar на Лісовій та інші.

Завдяки багаторічному досвіду роботи, великим зв’язкам з кращими міжнародними девелоперами, архітекторами і конструкторами, а також високопрофесійній команді фахівців, компанія з незмінним успіхом реалізує проєкти в сфері девелопменту всіх видів нерухомості.

Анна Коваль, керівниця маркетингу та роздрібних продажів, ювелірного дому SOVA

SOVA jewelry house – це ювелірний бренд, який не тільки відповідає світовим тенденціям, але і створює їх, будучи трендсеттером на українському ринку. Бренд має 25 точок продажів, 11 з яких розташовані в Києві.

Ідея формування ювелірного гардеробу для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. SOVA – єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів, не боячись експериментів і вольностей.

SOVA – якісні та стильні прикраси, які можна змінювати кожен сезон, доповнюючи свої образи. Переосмислення класики, свіжий погляд на тенденції, актуальність часу і відповідність фактично будь-якому випадку.

Тетяна Фіщук, директорка з комунікацій проєкту Всі. Свої

Всі. Свої – найбільша платформа українських брендів, яка складається із серії маркетів, трьох магазинів та онлайн майданчику. Об’єднує 2000+ українських виробників одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому та декору, а також гастрономії.

Експертка Українського культурного фонду.

Катерина Гуленок, Голова PR-департаменту “Брокард-Україна”

“Брокард-Україна” – оператор парфумерно-косметичного ринку України в сегменті luxury. У компанії 97 магазинів в 26 містах України під брендами BROCARD, Kiehl і М.А.С, інтернет-магазини BROCARD.UA і LETU.UA, 1 700 співробітників і більше 1,5 млн. постійних клієнтів. У магазинах мережі представлені 350 марок преміальної косметики, парфумерії, догляду за шкірою і волоссям, beauty-аксесуарів, в тому числі більше 70 нішевих парфумерних будинків.

У 2019 році загальний оборот мережі склав 4.25 млрд. грн. Компанія тричі входила в топ кращих роботодавців України.

Модератор:

Олена Яковенко, керуюча партнерка незалежного агентства prcom, заснованого в 2012 році

Консультант з питань комплексних комунікаційних стратегій, антикризового реагування, digital PR та формування репутації перших осіб.

Агентство prcom спеціалізується на комунікаціях і має глибоку експертизу в сфері рітейлу і девелопменту. У портфоліо агентства співпраця з провідними міжнародними та українськими компаніями даної сфери: Ceetrus, City Capital Group, КЮЗ, Leroy Merlin, ТЦ “Піраміда” та іншими.

  • Дата: 10 квітня
  • Час: 11:00 — 12:30

*Участь безкоштовна.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua)

Читайте також

RAU вебінар “Як зберегти партнерські відносини під час кризи” (ключові тези+відео)