27 жовтня – вебінар «Як через пандемію змінювалася активність споживачів та як реагувати бізнесу»

Запрошуємо 27 жовтня о 11:00 на онлайн вебінар «Як через пандемію змінювалася активність споживачів та як реагувати бізнесу», який проводить Центр економічної стратегії спільно з Асоціацією рітейлерів України та Українським центром охорони здоров’я.

Під час події можна буде дізнатися, як за допомогою “Трекеру економічного відновлення” можна спостерігати за зміною активності споживачів та їх платіжною активністю, коли найактивніше закривалися та відкривалися заклади харчування, що тим часом відбувалося з їх оборотами, а також динаміку публікації вакансій робітничих спеціальностей та відгуків на них з боку кандидатів.

Також пройде публічна дискусія «Що змінили карантини та пандемія у роботі бізнесу», в рамках якої відбудеться обговорення загальних тенденції, які спричинила пандемія в економіці, дієвості протиепідемологічних заходів, які бізнес впроваджував, та яким чином рітейлери адаптуються до поточної ситуації на ринку.

Програма заходу:

11:00-11:05 – Вступне слово, Гліб Вишлінський, директор Центру економічної стратегії.

11:05-11:25 – Презентація “Трекеру економічного відновлення”: як правильно інтерпретувати дані, Вікторія Юзьків, аналітик даних Центру економічної стратегії.

11:25-12:00 – обговорення «Що змінили карантини та пандемія у роботі бізнесу»

Учасники обговорення:

  • Андрій Жук, голова правління Асоціації рітейлерів України
  • Павло Ковтонюк, співзасновник Українського центру охорони здоров’я (UHC), заступник міністра охорони здоров’я у 2016−19 роках
  • Наталія Петрівська, керівник GR-напрямку Асоціації рітейлерів України
  • Вікторія Юзьків, аналітик даних ЦЕС

Модератор:

Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії

12:00-12:30 Питання та відповіді

Зареєструватися на подію можна за посиланням.