28 травня RAU-вебінар “Відновлення ринку рітейлу та ТРЦ. Тенденції та прогнози”

28 травня Асоціація рітейлерів України проведе онлайн-зустріч, спікерами якої виступлять генеральний директор БЦ і ТРЦ Retroville Рената Якубченієне, провідний експерт Colliers International (Україна) Ігор Заболоцький, керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері торговельної нерухомості Cushman & Wakefield в Україні Катерина Весна та директор Retail&Development Advisor Таїсія Литовченко. Модератор – Наталія Кравець, комерційний директор підрозділу Property Management Dragon Capital.

Цей текст доступний також російською мовою

Запрошуємо взяти участь в онлайн-конференції “Відновлення ринку рітейлу та ТРЦ. Тенденції та прогнози”.

  • Дата: 28 травня
  • Час: 16:00 – 17:30

*Участь безкоштовна.

Теми онлайн-зустрічі:

1. Яка зараз ситуація на ринку? Терміни та сценарії відновлення ринку рітейлу і ТРЦ? Чи є запити від нових орендарів і готовність розвиватися?

2. Прогноз виходу нових ТРЦ, прогноз вакантності, орендних ставок в коротко- і довгостроковій перспективі.

3. Що робити новим проектам на стадії завершення будівництва? Як складуться справи з банківським фінансуванням девелоперських проектів?

4. Чи бути розвагам в ТРЦ в Україні? Чи будуть змінюватися формати? Приклади інших країн, які раніше вийшли або виходять з карантину.

5. Як вплинула пандемія на операційні витрати власників і керуючих компаній ТРЦ? Кейси оптимізації.

6. Останні тренди на ринку торгової нерухомості України (що вже помітно і як буде змінюватися ринок)?

7. Які зміни з точки зору інвестиційної привабливості сегмента й активності інвесторів? Яка динаміка ставок капіталізації та обсягу інвестицій очікується в 2020-21 роках?

Спікери:

Рената Якубченієне, генеральний директор БЦ і ТРЦ Retroville

ТРЦ і БЦ Retroville розташований по проспекту Правди, 47. Загальна площа об’єкта – 118 990 кв. м, орендна – більше 91 860 кв. м. Проектом передбачено 3245 машиномісць наземного паркінгу. Якірні орендарі молла – гіпермаркет Novus (10 640 кв. м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4805 кв. м), перший в Києві кінотеатр Multiplex з новою технологією ScreenX, дитячий розважальний центр Fly Kids (4640 кв. м), фітнес-клуб Sport Life (4436 кв. м) з басейнами і джакузі, а також найбільший food-court в місті на 725 посадочних місць, де будуть представлені 8 окремих ресторанів, а також 16 операторів в рамках food-court зони, в тому числі McDonald’s, KFC , Salateira тощо.

Офіційна дата відкриття першої черги — 29 травня 2020 року.

Ігор Заболоцький, провідний експерт Colliers International (Україна)

Colliers International – світовий лідер з надання професійних послуг в галузі нерухомості та управління інвестиціями. Працюючи в 68 країнах, понад 18 000 професіоналів надають фахові консультації з метою забезпечення максимальної цінності нерухомості для орендарів, власників та інвесторів.

В Україні компанія працює з 1997 року.

Катерина Весна, керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері торговельної нерухомості Cushman & Wakefield в Україні

Cushman & Wakefield – одна з провідних міжнародних консалтингових компаній, що працюють в сфері комерційної нерухомості. Компанія була заснована більше 100 років тому в Нью-Йорку і сьогодні представлена ​​400 офісами в більш, ніж 70 країнах на всіх континентах.

Офіс в Україні працює вже більше 25 років. У минулому році українська команда отримала титул кращої консалтингової і агентської компанії в сфері комерційної нерухомості за версією URE Club і Europaproperty.com

Таїсія Литовченко, директор Retail&Development Advisor

RDA – українська експертна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості, яка надає широкий спектр консультаційних, управлінських, посередницьких і оціночних послуг орендарям і власникам об’єктів нерухомості, а також інвесторам і девелоперським компаніям.

Має досвід успішної співпраці у розвитку мереж як міжнародних (Yves rocher, METRO Cash&Carry, LC Waikiki, CCC, Adidas, Colin’s, Vodafone), так і українських брендів (EVA, Укрзолото, Золотий Вік, Aurum, Conte, Люксоптика). Серед недавніх кейсів – відкриття більш 100 відділень поштово-логістичного оператора Justin.

 Модератор:

Наталія Кравець, комерційний директор підрозділу Property Management, Dragon Capital

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. З 2015 року Dragon Capital є активним інвестором у секторі комерційної нерухомості, демонструючи особливу зацікавленість до якісних введених в експлуатацію об’єктів.

Сьогодні під управлінням Dragon Capital знаходяться 300 000 кв. м складських площ та понад 300 000 кв. м офісних та торгових площ як в Києві, так і в регіонах, що робить Dragon Capital одним з найбільших інвесторів на ринку нерухомості України з диверсифікованим за сектором та розташуванням портфелем активів.

  • Дата: 28 травня
  • Час: 16:00 – 17:30

*Участь безкоштовна.

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 (050) 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua